Praca

Potencjalnym kandydatom oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji jako europejski lider w branży co-manufacturingu i co-packingu, uznanej jako wypróbowany partner we współpracy z międzynarodowymi korporacjami.

Nasza polityka zatrudnienia skupia się na absolwentach szkół wyższych z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Stawiamy na kandydatów ze Sztumu, Kwidzyna i Malborka oraz najbliższych okolic wspomagając w ten sposób lokalny rynek pracy.

W każde stanowisko pracy w naszej firmie wpisany jest awans zawodowy. Dlatego zatrudniamy kandydatów ambitnych, chętnych do nauki oraz rozwoju zawodowego i osobistego. Zapewniamy ciekawą pracę przy realizacji ważnych projektów oraz współpracy z międzynarodowymi korporacjami.

Naszym nowym pracownikom zapewniamy programy szkoleniowe zapoznające ze specyfiką firmy, unikalnymi programami informatycznymi i obowiązującymi systemami zarządzania jakością.

Programy pracownicze

Nasi pracownicy mogą korzystać z przygotowanych dla nich dwóch programów pracowniczych:

OPIEKA MEDYCZNA

Dzięki profesjonalnej opiece medycznej pracownicy Fobos mają łatwy dostęp do różnorodnych usług medycznych, możliwość wykonywania badań i szczepień profilaktycznych.

 

PROGRAM WYPOCZYNKOWY

Wyróżniający się pracownicy korzystają z programu wypoczynkowego, w ramach którego organizujemy wyjazdy rodzinne w kraju lub za granicą z dodatkowymi atrakcjami zależnymi od miejsca pobytu.

Aktualne oferty pracy

Nawet jeśli nie poszukujemy w tej chwili osoby o Twojej specjalności, jednak jest ona zbieżna z profilem naszej firmy — napisz do nas! Możliwe, że będziemy mogli zaproponować Ci współpracę.

 

Wyślij CV