MAGAZYNIER

MAGAZYNIER

MAGAZYNIER

Nr ref. M/07/2017

Miejsce pracy: SZTUM

Opis stanowiska:

  • dostarczanie surowców i materiałów opakowaniowych na produkcję
  • odbiór wyrobów gotowych z produkcji
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • dokonywanie załadunków/rozładunków
  • dbanie o porządek w magazynie
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją magazynową.

Oczekiwania:

  • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane w kierunku logistyki i transportu)
  • podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office
  • gotowość do pracy 3-zmianowej
  • odpowiedzialność i komunikatywność
  • mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w magazynie w firmie produkcyjnej
  • znajomość procedur magazynowych
  • prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość awansu zawodowego i finansowego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztumie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji oraz włączenia dokumentów aplikacyjnych do bazy danych kandydatów spółki (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r., nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.

To apply for this job email your details to kornel@softset.com.pl